Skip to main content


Karate klub Šotokan

Kup Jadrana – Novskom karate klubu Šotokan devet medalja

Karate klub Šotokan tim je učestvovao na međunarodnom turniru „Kup Jadrana“ koji je održan u Splitu u subotu 25.3.2023 godine u organizaciji karate kluba Sokol iz Splita. Iz našeg kluba nastupilo je 12 članova koji su osvojili 9 medalja : 3 zlatne, 2 srebrne i 4 bronzane medalje.
Karate klub Šotokan tim je učestvovao na međunarodnom turniru „Kup Jadrana“ koji je održan u Splitu u subotu 25.3.2023 godine u organizaciji karate kluba Sokol iz Splita. Iz našeg kluba nastupilo je 12 članova koji su osvojili 9 medalja : 3 zlatne, 2 srebrne i 4 bronzane medalje.Zlatne medalje : Sergej Cimbaljević – borbe juniori(16-17 god.) do 68kg, Boško Matović – borbe pioniri(11-12 god.) do 49 kg, Božo Tomašević- borbe pioniri do 34 kg.

Srebrne medalje: Nemanja Gecaj – borbe mlađi kadeti(13-14 god.) do 59kg, Saša Cerovina- borbe mlađe kadetkinje do 59kg.

Bronzane medalje : Stefan Birovljev – borbe mlađi kadeti do 44 kg, Lea Marić – borbe juniorke do 66 kg, Zoja Seba –  borbe mlađe kadetkinje do 49 kg i Vuk Tomašević – borbe mlađi pioniri(9-10 god.) do 34 kg.
​​Turnir je okupio oko 500 takmičara iz 36 klubova.Komentari

1 Komentar
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare

10 medalja Marija Tešić do 54 kg bronza treće mjesto.


Povezani članci