Košarka

Primorje osvojilo “Topolicu”, Novljani u nastavku do brejka u Baru

Primorje je slavilo u Baru protiv Mornara Barsko zlato 83:74 – u meču sedmog kola Prve A košarkaške lige Crne Gore.

Izjednačeno prvo poluvrijeme, pa odlična treća četvrtina Novljana koja je presudila pobjednika.

23:15 su gosti dobili treći period, a na startu posljednjeg otišli na maksimalnih 15 razlike i riješili sve.

Stefan Glogovac dao je 23 poena, 22 dodao je Ognjen Mićović, 16 Veselin Kovačević.

Kod Barana 19 poena Lazara Radetića, 17 Luka Kovačević, a 15 je ubacio Marko Vesković.

Sutjeska je doživjela prvi poraz poslije pet pobjeda, Milenijum ima skor 3-3. Treći trijumf, ali uz četiri poraza upisalo je Primorje, dok Mornar sada ima 2-5.