STK Novi

Sjajan nastup kadeta STK „Novi“ u Podgorici

U sportskoj dvorani hotela „Voco“ u Podgorici održan je top 12 za najmlađe kadete.

STK „Novi“ su predstavljali Uroš Mrkaić , Milan Vučetić, Alen Šukurica i Jakša Krivokapić
Za najmlađe kadete (do 11god) Uroš Mrkaić (8 god) je osvojio odlično četvrto mjesto (6 pobjeda i 3 poraza) sa obzirom da mu je ovo prvo učešće na top-u.
U kadetima (do 15 god ) Jakša Krivokapić je završio na očekivanom prvom mjestu uz maksimalnih 10 pobjeda .
Drugo mjesto je osvojio Milan Vučetić (9 god) sa 8 pobjeda i 2 poraza.
Alen Šukurica je zauzeo sedmo mjesto sa 4 pobjede i 6 poraza. Alenu je ovo kao i Urošu bilo prvo učešće na top-u 12.
U subotu 10 decembra se u istoj dvorani održava top 16 za juniore a na njemu stk „Novi“ će predstavljati :
Jakša Krivokapić , Milan Vučetić i Alen Šukurica i Miloš Rahović.
U nedjelju 11 decembra naši takmičari učestvuju na medjunarodnom takmičenju „Dubrovnik open“ a 16,17 i 18 decembra putuju za Novi Sad gdje se održava „25 novogodišnji Gewo turnir “ najveći turnir za mladje kategorije gdje se očekuje učešće velikog broja takmičara iz svih zemalja regiona.
Stk „Novi“ nastavlja kvalitetan rad sa podmlatkom u školi stonog tenisa pa ujedno i poziva svu zainteresovanu djecu da dođu u „Sportski centar Igalo“ svakog radnog dana od 16h-18h ili da se jave treneru Branku Cuboviću na tel.068 473-593